niedziela, 10 listopada 2013

Absurdaliusze!Kryształowa łza wzruszenia drży w oku Absurdaliusza, a potem spływa po policzku i wsiąka w atłasowy szal okalający jego smukłą szyję. Na biurku piętrzą się stosy autografów czekających na omdlałe z miłości fanki. W powietrzu unosi się woń sławy. Zegar z kukułką, do tej pory zakurzony i zapomniany, głośno odlicza minuty do wybuchu prawdziwej euforii (by nie powiedzieć: histerii!!). Już wkrótce policzki Absurdaliusza zapłoną różanym rumieńcem rozkoszy, a jego długie rzęsy staną się obiektem pożądania wszystkich kobiet. Każda Helga, Koncita, Esmeralda i Genowefa marzyć będzie, aby TE oczy wpatrzone były właśnie w nią! 

Ku radości Absurdaliusza postanowiliśmy (Monsz i ja) zamieścić tu krótki filmik o szalenie tajemniczej fabule, która niewiele Wam powie. Tajemnica i oczekiwanie wzbudzają w człowieku dreszcz emocji, który jest niezbędnym elementem sukcesu!

Co to będzie? 

11 komentarzy:

 1. Łódź - pewna znana mi kolebka "ciii", a te beczki to tez wiem, co w nich :) :) :)
  SUPER!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już czuję ten dreszcz emocji! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. eee super! ale jesteście uroczo podekscytowani w kadrze! ale cóż to może być?hm, Łódź... królowa tekstyliów...polskiego wzornictwa .... ciepło???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciepło ;) A w kadrze jesteśmy raczej okropnie zmęczeni :P Musieliśmy wstać w środku nocy, żeby dostać się z Krakowa do Łodzi.

   Usuń
 4. Czyżby Absurdaliusz odwiedził moje rodzinne miasto? Mam nadzieję, że mu się podobało, choć to niełatwe;))

  OdpowiedzUsuń
 5. niechybnie wyprawa po sławę! kiedy będzie można składać zamówienia? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj czuję, że będzie się działo - każdy dom będzie chciał mieć :) Łódź miasto hipsterów :) Gratuluję i dalej będę gratulować.

  OdpowiedzUsuń